Kurier poczta Radzymin

Kurier poczta Radzymin

18 września, 2019 0 przez Doradca Filmowy

Doświadczona firma kurierska – przesyłki łatwo i wygodnie. Od dziesięciu lat oddziałujemy na sektora usług kurierskich, gwarantując naszym klientom najwyższe standardy oraz bezpieczeństwo. Zaufało nam jeszcze 230 tys. klientów biznesowych oraz innych. Ofertę dostosowujemy na bieżąco do potrzeb, słuchając uważne Waszych opinii – tak wprowadziliśmy np. telefoniczne składanie zamówień. Chcemy, by wszystka wysłana paczka, każdy papier a każda przesyłka gabarytowa wchodziły do klienta przez zapór i wciąż na czas. Zobacz, co potrafimy zbudować dla Ciebie!

Kurier poczta Mordy

W swym serwisie możesz nadać domowe oraz inne przesyłki kurierskie różnych standardów i gabarytów. Wykonasz więc w możliwość spokojny oraz duży, a Twoja przesyłka dotrze bezpiecznie do użytku. Obsługujemy sklepy internetowe, klientów indywidualnych, przesyłki z firmy do firmy, a ponadto przeprowadzki oraz drugie niestandardowe wysyłki kurierskie.

zamów kuriera

Kurier poczta Mordy

Kim jesteśmy?

Od lat już (dobrze z roku 2009) pośredniczymy w zamawianiu kuriera przez internet za pomocą strony KurierPaczka. pl. Tylko istniejemy pięknie dużo niż tylko strona internetowa. Mamy licencję transportową, uprawniającą do oferowania usług doradztwa w przewozie drogowym. Istnieje wtedy gwarancja zaufania oraz wytrzymałości na środowisku serwisów internetowych, które takich praw nie posiadają. Z licencji wymagało sprostania stawianym oczekiwaniom i poświadcza myśl oraz wiedze z działu logistyki, które posiada znajomy układ. Wiemy, jak zadbać o to, aby przesyłki naszych Klientów przychodziły do kierunku w najkorzystniejszy sposób. Wiemy też, jak dać bezpieczeństwo paczek, dokumentów i palet, a ponadto poufność danych, które są potrzebne do przeprowadzenia nadania i złożenia paczki.

Kurier poczta Mordy

Jak prowadzimy paczki kurierskie

Przesyłki kurierskie przeznaczane na ścianie KurierPaczka. pl są produkowane przez wiodące firmy kurierskie. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi, wiarygodnymi wykonawcami o wysokiej wartości, a polski serwis internetowy ułatwia klientom nadawanie przesyłek. Z nami nadasz paczki oraz drugie przesyłki, które da kurier UPS, GLS, DHL kurier InPost oraz GEIS. Oferujemy wygodne płatności oraz szereg usług dodatkowych. Najlepsze firmy kurierskie w wpływu ręki, bez wychodzenia z lokalu oraz nadmiaru formalności.

Przesyłki kurierskie – różne kształty i gabaryty

Przesyłka kurierska zatem nie tylko paczka, ale także list, materiały do podpisania i szybkiego odesłania do nadawcy, a ponadto przesyłki nietypowe. Na PaczkaKurier. pl nadasz każdą przesyłkę, jaką chcesz wysłać, wybierając najlepszą dla siebie ofertę.

Kurier poczta Mordy

Szczegóły, takie jak wymiary przesyłek kurierskich, waga, wysyłka palet, dopuszczalne przedmioty, poznasz czytając nasz dział pomocy (FAQ) oraz orientując się z cennikiem usług.

Korzyści dla Ciebie – dodatkowe promocje na przesyłki kurierskie

Dla naszych Klientów jesteśmy szereg udogodnień leczących w przygotowaniu nadania. Ograniczamy do minimum niezbędne formalności, by przyspieszyć i dopasować zamawianie kuriera przez internet oraz telefonicznie. Każdy może samodzielnie wybrać opcje, które mu gwarantują, na ścianie internetowej, natomiast jeśli chcesz poprosić o poradę człowieka lub szybko zamówić taką usługę jak wcześnie – możesz do nas zadzwonić, aby uzyskać wszystko w kilka minut.
Oferujemy szybkie płatności, a i specjalne oferty dla jednostek i kolejne promocje.

Z nami otrzymasz zwrot uzyskania w procesu pewnego dnia! Większość firm kurierskich gwarantuje znacznie dłuższy okres, my jednak wiemy, że płynność finansowa chce od pewnych wpływów za sprzedawane towary. Dlatego też stosujący z serwisu PaczkaKurier mogą uzyskać zwrot pobrania za naszym pośrednictwem o moc szybciej, nim zazna on bliską pełna drogę u kuriera.

Kurier poczta Mordy

Oferujemy także gwarancję dostarczenia przesyłki na czas. Jeżeli nie wywiążemy się z ostatniego słowa, otrzymasz 150% zwrotu poniesionych kosztów. Szczegóły w przepisie.

Dlaczego warto wybrać PaczkaKurier. pl

Poznaj wszystkie korzyści idące z wyboru naszego serwisu:
Jesteśmy profesjonalnym pośrednikiem z licencją transportową.
Jesteśmy wysoki wachlarz doświadczonych i bezpiecznych firm kurierskich, z jakimi współpracujemy. I dopiero ze doświadczonych i estetycznych usług korzystamy, by oferować je bliskim użytkownikom!
Mamy wrażenie, za jakim jest prawie ćwierć miliona użytkowników oraz ponad milion wysłanych przesyłek.
Obsługujemy przesyłki kurierskie domowe oraz zagraniczne, różne gabaryty oraz typy, również inne przesyłki kurierskie, dostawy materiałów i przeprowadzki.
Zapewniamy odpowiednie i szybkie płatności oraz szybko zwrot pobrania.
Jesteśmy urządzenia i promocje dla nadających przesyłki. Na ścianie znajdziesz m. in. wyszukiwarkę kodów pocztowych.
Dla wygody Klientów uruchomiliśmy dodatkowo, oprócz emitowania przez internet, zamawianie kuriera przez telefon.
Wśród dodatkowych opcji jesteśmy gwarancję zwrotu 150% kosztów, jeśli przesyłka nie zostanie zwrócona na czas.
Zostaliśmy nagrodzeni prestiżową nominacją do nagrody Ekomers (kategoria Operator logistyczny roku).
Wciąż wprowadzamy ulepszenia, aby pogodzić się do spraw naszych Klientów.

Kurier poczta Mordy

 

Zobacz również kurier poczta