Agencja Pracy Świdwin  tel:  533 024 116

Agencja Pracy Świdwin tel: 533 024 116

5 sierpnia, 2020 0 przez Doradca Filmowy

Leasing pracowników
Oferujemy usługę leasingu pracowników, czyli wypożyczenia ich na dany czas. Jest więc droga o dużo tańsza i korzystniejsza od zwykłego zatrudnienia, jeżeli Twoja firma spodziewa się lub doświadcza zwiększonego popytu na własne produkty.

Agencja Pracy Resko tel: 533 024 116

Pracowników kupionych na podstawie leasingu obowiązują takie same obowiązki względem Twojej firmy, gdy w sukcesu jakiegoś nowego sposobie zatrudnienia. Jeszcze będą więc oni cierpieliśmy obowiązek terminowo kierować się w firmie, rzetelnie wykonywać powierzone im zadania, a dodatkowo bezwzględnie słuchać Twoich zadań jako przełożonego. Ty z zmiany oszczędzisz sobie pieniędzy oraz czasu, ponieważ wszystkie formalności związane z ich zatrudnieniem, czy zamieszkaniem na terenie naszego świata przebywa na siebie nasza agencja pracy.

Nie ryzykujesz zupełnie niczym, zatrudniając kobietę z zagranicy na podstawie leasingu. Jest obecne w sumy prawna i wspaniała forma zatrudnienia pracownika. Da Ciż ona na przyjęcie dodatkowego personelu na dokładnie pewny czas, a następnie, po okresie obowiązywania umowy leasingu, bez jakiegokolwiek okresu wypowiedzenia powrócisz do określonej wielkości naszej nazwy.

Oferujemy pracowników gotowych do wykonywania bardzo dużo nowych zadań, tak powiązanych z działalnością fizyczną, kiedy i psychiczną. Współpracują z nami osoby chcące zaangażować się w częściach zarówno takich, jak motoryzacja czy mechanika, kiedy i medycyna lub sprzedaż. Agencja Pracy Resko tel: 533 024 116

Które są zatem zalety leasingu gości i dlaczego powinieneś zdecydować się na tę możliwość, szukając pracownika na mały czas?

Przede wszystkim, zmniejszasz wydatki związane z zatrudnieniem danej osoby. Nie musisz denerwować się formalnościami, lub nawet przeprowadzać procesu rekrutacji – opowiemy Ci gotowe już kandydatury współpracujących z nami ekspertów, a ty po prostu wybierzesz najbardziej pasującą Twoim potrzebom propozycję. Niewykluczone, że pracownika na podstawie leasingu znajdziesz z nami obecnie w jeden dzień, już po otrzymaniu listy z profilami kandydatów.

Po drugie, możesz tak określić to, jakie chcenia posiadasz i których kwalifikacji oczekujesz po osobach ubiegających się o możliwości miejsce. Nie będziesz musiał spełniać rekrutacji „na ślepo” również w nieskończoność odrzucać nienadające się kandydatury. Współpracując z nami możesz znacznie precyzyjnie przedstawić swoje oczekiwania, a my gwarantujemy, że także właśnie znajdziemy dla Twojej firmy dobrego pracownika.

zobacz również Giełda Pracy

W razie gdybyś uznał, że człowiek, którego zatrudniłeś nie sprawdza się, lub potrzebny Ci człowiek o większych wiedzach, możesz w każdym momencie oddać się do nas o jego wymianę. Nie zapłacisz ani złotówki odprawy, ani nie będzie obowiązywał żaden okres wypowiedzenia. To my wypełnimy wszystkich formalności, a dodatkowo zaproponujemy Ci nowego pracownika na stanowisko zwolnionej osoby. Z kolejnej natomiast strony, jeśli człowiek zaprezentuje się świetnie konsultować się w Twoim zespole i będziesz szczęśliwy z jego funkcji, zaoferujemy Ciż możliwość zatrudnienia go na cały etat. Da Ciż toż kupić z razu doświadczoną i zaufaną kobietę do pracy, bez potrzeb otwierania osobnego procesu rekrutacyjnego, czy zatrudniania gościa na moment próbny.
Agencja Pracy Resko tel: 533 024 116

Miej także, że wszystkich weryfikacji umiejętności pracownika, czy pewności jego kompetencji dokonamy za Ciebie, jeszcze przed zaproponowaniem Ciż go jako kandydata. Podejmując zgodność z dowolnym z naszych pracowników upewnialiśmy się, czy informacje wprowadzone w jego CV są na pewno poprawne – bez tego jego zgodność z nami byłaby niemożliwa. Zatrudniając naszego pracownika w organizacji leasingu zyskasz więc pewność, że tak współpracujesz z osobą potrafiącą się na sytuacji.

Agencja Pracy Resko tel: 533 024 116

Zatrudnienie osoby zza ściany w organizacji leasingu to a tak doskonały projekt na tymczasowe zwiększenie potencjału ludzkiego Twojego zespołu. Nie ponosisz żadnego ryzyka, wszystko kończy się w sumy legalnie, a Ty możesz cieszyć się efektami pracy drugiej role w niekrótkim czasie po wysłaniu do nas zgłoszenia – i dbaj: zawsze jesteś możliwość zatrudnić dobrego pracownika na określone. Nie oczekuj, zgłoś się do nas! Agencja Pracy Resko tel: 533 024 116

Zobacz również Agencja Pracy Kołobrzeg