‌Czerwony punkt Drawsko Pomorskie  cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt Drawsko Pomorskie cały film gdzie kupić

11 lipca, 2019 0 przez Doradca Filmowy

Film miał premierę światową 15 lutego 2017 roku. Za reżyserię odpowiadał Patryk Vega we kooperacji z budową ShowMax, która tworząc na poszczególny rynek realizuje wnioski z swymi twórcami. W ostatnim sukcesu podpisała związek z Patrykiem Vegą.

‌Czerwony punkt Dobrzany cały film gdzie kupić

Za scenariusz do filmu był świadomy Szymon Demirkol wraz z Jackiem Wójcikiem i Patrykiem Vegą. W głównej roli został obsadzony Ewan McGregor, który przedstawił w takich światowych produkcjach, odnoszących sukcesy jak Helikopter w ogniu, Anioły i Demony, Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów czy Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów. W filmie Vegi zabiera się w biznesmena Browna, który przypadkiem jest uwikłany w treść.

klik i ogladaj film

Jak głosi opis filmu wprowadzony w serwisie ShowMax: „Najpierw było nudno. I wtedy… potem zrobiło się paskudnie. Ewan McGregor, doprowadzony do ścian, sprawdził jak niebezpieczną potrafi stanowić nuda. Tego co spowodował, nie próbuj prowadzić w zakładu”.

Fabuła krótkiego, kilkuminutowego filmu składa się na opowiedzeniu historii biznesmena pana Browna (Ewan McGregor), który dotarłem do Nasz na zebranie biznesowe w Stolicy. Podczas spotkania otrzymuje od asystentki Górzyńskiego torbę z upominkami, w której znajduje się laserowy wskaźnik. Znudzony biznesmen, dochodząc do okna, zajmuje się wskaźnikiem laserowym, kierując wiązkę lasera w część placu Warszawy pod Pałacem Prezydenckim, pokazując nim na pracowników. Pech chciał, że wcale w tym elemencie na targ podjeżdża kolumna rządowa. Wychodzi z niej form i prawie natychmiast pada strzał, wycelowany w sam sposób czaszki polityka. Biznesmen od razu jest uznany za snajpera a za sprawcę zamordowania zagranicznego dyplomaty. Ochroniarze ruszają w pościg za nim.

‌Czerwony punkt Dobrzany cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt posiada trochę działalności i odrobinę humoru, ładne zdjęcia warszawskiego centrum, dobry montaż. Patryk Vega zachęcił do startu w tym planie aktorów, z którymi współpracował podczas kręcenia innych swoich filmów, a w ostatniej sztuk oraz zobaczymy Andrzeja Grabowskiego, Olgę Bołądź, Janusza Chabiora, Piotra Stramowskiego czy Tomasza Oświecińskiego.

Ewan McGregor jest wspaniałym i niepowtarzalnym aktorem, który stanowi swoim koncie stanowi znacznie wiele osób, które odniosły niesamowity sukces. W ostatnim 10-minutowym filmie Patryka Vegi ważna byłoby się spodziewać, że także odniesie sukces. Jednak Ewan McGregor nie miał nadziei na udowodnienie swojego wachlarzu umiejętności aktorskich ze powodu na długość filmu. Jego pozycja na ekranie zmniejszyła się do ostatniego, iż w trakcie tej sztuk McGregor wygłosił że z cztery zdania oraz odbył parę scen biegania po schodach.

‌Czerwony punkt Dobrzany cały film gdzie kupić

Główną bolączką Czerwonego składnika stanowi jego długość. Niespełna 10 minut to za kilka, by poprowadzić ciekawą intrygę, ale produkcja musiała uwinąć się w jeden, dwa dni zdjęciowe, ponieważ tyle miał zarejestrowane w układzie Ewan McGregor. To wymusiło pewną umowę i może za tym pozostaje za oczywista i stara historia. Po seansie jest ogromny niedosyt i energię obejrzenia czegoś więcej. Tak właściwie dobre, co jest widzowi w myśli po obejrzeniu Czerwonego punktu, to zabawny dialog Chabiora z Oświecińskim i fakt, że aktor grający Obi-Wana zagrał w własnej produkcji.

Atrakcją stanowi obecne, iż na układzie „Czerwonego punktu” dotarło do wypadku. 21 grudnia na lotnisku na Bemowie, podczas filmowania przygody ze śmigłowcem, został postrzelony operator. Karabin stosowany przez emerytowanego żołnierza winien stanowić nabity specjalnie przygotowaną metalową kulą, jednak snajper użył ostrej amunicji. Pocisk popadł w lewą kość udową operatora (Petro Aleksowski), rozrywając ją. Operator przeszedł kilka operacji a sprawa poruszyła środowisko, które pomogłoby go finansowo. Zdarzenie zbadała warszawska prokuratura, żeby ustalić czy nie doszło na systemie do wad i zaniedbania.

‌Czerwony punkt Dobrzany cały film gdzie kupić

Jeżeli będziemy tworzyli szansę zatem warto sprawdzić ten krótkometrażowy filmik, nawet dla zobaczenia odtwórcy kluczowej roli, Ewana McGregora. Patryk Vega pomimo ograniczającego go czasu, trzyma widza w niepewności, wpływając go do dziwienia się, co będzie mocno i widząc produkcje z zapartym tchem.

‌Czerwony punkt Dobrzany cały film gdzie kupić.

Źródło artykułu Czerwony punkt